ORGANIZACJA ZAJĘĆ W SEMESTRZE ZIMOWYM 2020/2021

ORGANIZACJA ZAJĘĆ W SEMESTRZE ZIMOWYM ROKU AKADEMICKIEGO 2020/2021 NA WYDZIALE NAWIGACYJNYM UNIWERSYTETU MORSKIEGO W GDYNI

Zgodnie z informacją Rektora UMG z dn. 8 września 2020 roku kształcenie w semestrze zimowym będzie odbywało się w Uniwersytecie Morskim w Gdyni w sposób hybrydowy. Mając na uwadze rekomendacje MNiSzW oraz Zalecenia GIS dotyczące zapewnienia bezpieczeństwa organizacji zajęć na studiach władze Wydziału Nawigacyjnego przyjęły następujące rozwiązania:

1. Wszystkie wykłady i ćwiczenia  są realizowane w formie zdalnej

2. Wszystkie laboratoria  są realizowane w formie stacjonarnej.

Przypominamy o konieczności częstego sprawdzania aktualnych planów zajęć (które mogą podlegać zmianom ze względu na sytuację epidemiologiczną), aktualne plany pod adresami:

Studia stacjonarne: https://antares.umg.edu.pl/planyzaj/strpza5.php
Studia niestacjonarne: https://antares.umg.edu.pl/planyzaj/strpza5n.php

Prosimy również studentów o sprawdzanie w systemie Wirtualnej Uczelni aktualnych przydziałów do grup laboratoryjnych, ćwiczeniowych i językowych (które również mogą podlegać zmianom).

Zajęcia zdalne są realizowane przy wykorzystaniu platformy MS Teams w terminach zgodnych z opublikowanym planem zajęć.

Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne obowiązuje nakaz noszenia maseczek lub innych środków chroniących nos i usta na terenie całego Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

Do sali, w której odbywają się zajęcia dydaktyczne, wchodzimy z zakrytymi ustami i nosem. Po zajęciu miejsc można zdjąć osłonę, ale pod warunkiem, że zostały w danej sali spełnione wymogi 1,5-metrowego dystansu.

Na każdym semestrze studiów przewidziane są następujące dni nauki zdalnej, i dni kształcenia stacjonarnego w naszych laboratoriach.

Nawigacja, semestr I:
nauka zdalna: PONIEDZIAŁEK, ŚRODA, CZWARTEK
zajęcia w laboratoriach: WTOREK, PIĄTEK

Nawigacja, semestr III:
nauka zdalna: WTOREK, PIĄTEK
zajęcia w laboratoriach: PONIEDZIAŁEK, ŚRODA, CZWARTEK

Nawigacja, semestr V:
nauka zdalna: ŚRODA, CZWARTEK, PIĄTEK
zajęcia w laboratoriach: PONIEDZIAŁEK, WTOREK

Transport i Logistyka, semestr I:
nauka zdalna: PONIEDZIAŁEK, ŚRODA, CZWARTEK, PIĄTEK
zajęcia w laboratoriach: WTOREK