Covid -19 -Przypomnienie

Mimo zniesieniu wielu obostrzeń, nie zapominajmy o nadal obowiązujących zasadach:

• Aby często i w sposób prawidłowy myć ręce
  • Dezynfekuj dłonie
  • Unikaj dotykania rękami oczu, nosa i ust
  • Zachowaj 1,5 - metrowy odstęp między stanowiskami pracy i w przestrzeni publicznej
  • Unikaj dużych skupisk ludzi
  • Zasłaniaj usta i nos (Od 15 maja zniesiony jest obowiązek noszenia maseczek na świeżym powietrzu. W pomieszczeniach zamkniętych nadal stosujemy osłonę ust i nosa za pomocą maseczki, dotyczy to także Uczelni)
  • O ile to możliwe korzystaj z transportu indywidualnego (rower, pieszo, samochód prywatny).

Jeśli jesteś hospitalizowany, na kwarantannie, na izolacji domowej poinformuj odpowiednie komórki w UMG:

• Prorektor ds. Kształcenia - tel. 58 55 86 437 (studenci) lub e-mail: covid19-studentatumg.edu.pl
  • Zespół ds. BHP - tel. 58 55 86 555 (pracownicy) lub e-mail: covid19-pracownikatumg.edu.pl
  • Dyrektor Szkoły Doktorskiej (doktorant) - e-mail: covid19-doktorantatumg.edu.pl

29.06.2021