ONE - Konkurs dla Studentów

Biuro Karier Studenckich zaprasza Studentów do udziału w konkursie przygotowanym przez firmę Ocean Network Express.

Czy planujesz rozpocząć karierę zawodową w czołowym przedsiębiorstwie żeglugi kontenerowej?
Czy zachwycają Cię nowe technologie?

JEŻELI TAK, TO TEN KONKURS JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

Cyfryzacja w branży żaglowej - jaką masz propozycję? Sposoby na jej usprawnienie z zastosowaniem sztucznej inteligencji (AI).

REGUŁY SĄ PROSTE:

• W konkursie może wziąć udział każdy student będący co najmniej na III roku Nawigacji, Transportu lub Ekonomii Innowacyjnej.
  • Prezentacja może składać się z nie więcej niż 10 slajdów (nie licząc slajdu pierwszego i ostatniego).
  • 5 najlepszych prezentacji zostanie zakwalifikowanych do finału i zaprezentowanych przed zarządem ONE w Gdańsku.

AUTORZY TRZECH NAJLEPSZYCH PREZENTACJI OTRZYMAJĄ NAGRODĘ PIENIĘŻNĄ ORAZ BĘDĄ MIELI ZAGWARANTOWANY STAŻ W FIRMIE ONE!

•  I miejsce – 2000 PLN
  •  II miejsce – 1500 PLN
  •  III miejsce – 1000 PLN

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?

• Przygotuj analizę konkretnego przypadku dotyczącego cyfryzacji w branży żeglugowej i wskaż, jak zastosowanie sztucznej inteligencji (AI) może usprawnić jej funkcjonowanie.
  • Analizę należy przygotować w języku angielskim.
  • Stwórz prezentację przedstawiającą Twoje spostrzeżenia.
  • Prześlij swoją pracę do firmy Ocean Network Express na adres: PL.HRatONE-LINE.COM (format: pdf) do dnia 31.05.2022.
  • Więcej informacji dostępnych jest w regulaminie konkursu.

W razie pytań, proszę o kontakt: PL.HRatONE-LINE.COM

Więcej informacji na temat Ocean Network Express znajduje się na stronie:  https://www.one-line.com/

Załączniki:

Beata von Schada Borzyszkowska