Studenci WN z wizytą w Zespole Szkół Morskich im. Polskich Rybaków i Marynarzy w Kołobrzegu

Dnia 8 kwietnia 2022 roku studenci Wydziału Nawigacyjnego oraz Mechanicznego udali się do Zespołu Szkół Morskich im. Polskich Rybaków i Marynarzy w Kołobrzegu w celu promocji Uczelni oraz zachęcenia tamtejszych maturzystów do studiowania na Uniwersytecie Morskim w Gdyni.

Studenci II roku Transportu Morskiego w składzie: Patrycja Boratyńska, Wojciech Kołodziejak oraz Dominik Anklewicz, wygłosili prezentację mającą na celu przybliżenie organizacji Uczelni, korzyści płynących ze studiowania na Wydziale Nawigacyjnym, działalności Kół Naukowych oraz perspektyw i rozwoju na studiach.

Uczniowie Zespołu Szkół Morskich z zaciekawieniem wysłuchali przygotowanego wystąpienia, zadawali pytania i wykazywali się zainteresowaniem.
Opisany został przebieg nadchodzącej rekrutacji oraz rozdano informatory i ulotki.

10.04.2022