Sukces koła naukowego LoGIStic

W dniach 11-12 kwietnia odbyła się XII edycja Ogólnopolskiej Konferencji „Poznańskie Forum Logistyczne”, organizowana przez Koło Naukowe Logistyka, działające na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej.

W konkursie na najlepszy referat: 1 miejsce zdobył Mateusz Galas z Koła Naukowego loGIStic, prezentując temat pt. „Wpływ carsharingu na zrównoważoną mobilność w miastach”. Mateusz Galas przedstawił ewolucję transportu miejskiego, zwracając szczególną uwagę na rosnącą popularność carsharingu jako alternatywy dla tradycyjnych modeli transportowych.

Natomiast 3 miejsce uzyskały Iga Tuszkowska i Julia Lamczyk również z Koła Naukowego loGIStic, przedstawiając referat pt: „Elektromobilność środków transportu w aglomeracji trójmiejskiej”. Celem artykułu było przedstawienie elektryfikacji środków transportu w aglomeracji trójmiejskiej jako rozwiązania dla założeń zrównoważonego rozwoju.

Serdecznie Gratulujemy!