dr Agnieszka Kamedulska

Uprzejmie informujemy, że mgr Agnieszka Kamedulska, zatrudniona w Katedrze Matematyki na Wydziale Nawigacyjnym UMG, w dniu 14.11.2023 r. obroniła pracę doktorską na temat „Opracowanie bayesowskich modeli hierarchicznych opisujących retencję w wysokosprawnej chromatografii cieczowej w odwróconym układzie faz”. W dniu 21.11.2023 r. Rada Nauk Farmaceutycznych oficjalnie nadała Pani Agnieszce Kamedulskiej stopień doktora w dyscyplinie nauki farmaceutyczne. Promotorem pracy był: prof. dr hab. Paweł Wiczling, Gdański Uniwersytet Medyczny. Natomiast cykl recenzji spotrządzili:  dr hab. I. Stanimirova-Daszykowska, prof. uczelni, Uniwersytet Śląski w Katowicach, prof. dr hab. T. Puzyn, Uniwersytet Gdański,  prof. dr hab. Ł. Komsta, Uniwersytet Medyczny w Lublinie.

25.06.2023