SPOTKANIE Z ARMATOREM MSC

1 grudnia przedstawiciele Mediterranean Shipping Company Poland przeprowadzili prezentację na Wydziale Nawigacyjnym dla studentów ostatnich semestrów studiów I stopnia (specjalność: Transport i Logistyka) oraz II stopnia (specjalność: Eksploatacja Systemów Transportowych i Logistycznych).
Trzech ekspertów zaprezentowało studentom profil działalności Grupy MSC na świecie, kierunek zmian u armatora oraz zakres działalności utworzonego w tym roku w Polsce oddziału MEDLOG- globalnego ramienia logistycznego MSC.

Studenci mieli okazję dowiedzieć się jak prężnie zmienia się branża transportu morskiego i logistyka oraz jak dywersyfikacja produktów i usługi armatorskie wpływają na sukces biznesowy w branży.

W spotkaniu ze studentami uczestniczyli również pracownicy MSC Poland, którzy w II semestrze roku akademickiego 2023/2024 przeprowadzą 7 wykładów dla studentów Uniwersytetu Morskiego.

W celu przygotowania wykładów na miarę potrzeb i oczekiwań studentów, Trenerzy MSC Poland wspólnie z pokoleniem „Z” pracowników MSC Poland w roli Reverse Mentorów, przygotowują projekt MSC MasterClass.

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na nasze wykłady, które będą nowoczesną formą dzielenia się wiedzą i doświadczeniem dopasowaną do grupy odbiorców dzięki aktywnemu udziałowi absolwentów, między innymi Uniwersytetu Morskiego, w całym projekcie. Przewidzieliśmy wiele ciekawych tematów, dużo interakcji, konkursów i niespodzianek, które ufamy, że będą motywacją do dyskusji i aktywnego uczestnictwa w naszych zajęciach”. – powiedziała Joanna Fendrych, HR Manager w MSC Poland.

W celu pogłębienia wiedzy na temat armatora MSC zachęcamy do odwiedzenia strony www.msc.com oraz profilu pracodawcy na pracuj.pl (Praca w firmie MSC POLAND sp. z o.o.) a także do obserwowania profili armatora w social mediach.

10.12.2023