Spotkanie z Armatorem Ocean Network Express Ltd.

W dniu 21go listopada przedstawiciele firmy Ocean Network Express Ltd. Oddział w Polsce odwiedzili Wydział Nawigacyjny prezentując swoja ofertę dedykowaną Studentom.

W ramach prezentacji poprowadzonej przez specjalistów z ONE Studenci mieli okazję zapoznać się z praktycznymi aspektami pracy z perspektywy trzech zespołów: Container Management, Port Operations oraz Business Analytics. Prezentacja zawierała wskazówki na temat umiejętności i kompetencji wykorzystywanych przez pracowników ONE w ich codziennej pracy.

Podczas prezentacji podkreślono również dedykowane dla studentów oferty:

• ONE Academy - praktyczne warsztaty wprowadzające w codzienne zadania koordynatorów ONE, które odbędą się 28go listopada - rejestracja poprzez formularz.
  • Płatne staże umożliwiające zdobycie doświadczenia w rzeczywistym środowisku biznesowym, które rozpoczną się w styczniu/lutym 2024 - rekrutacja trwa: ogłoszenie.
  • Konkurs na prezentację na temat: ”Rola technologii w czasach rozwoju zrównoważonych łańcuchów dostaw transportu morskiego”. Do wygrania staż od lipca 2024 oraz 3 nagrody finansowe - termin składania prezentacji 08.03.2024. Regulamin konkursu - link.

Osoby chętne zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty w materiałach zamieszczonych na FB, stronach biur karier i w gablotach na uczelni. W razie pytań zapraszamy do kontaktu: pl.rekrutacjaatone-line.com.

A.kaizer