WIZYTA PRZEDSTAWICIELI BERNHARD SCHULTE SHIPMANAGEMENT

W dniu 24 marca 2023 roku na Wydziale Nawigacyjnym Uniwersytetu Morskiego w Gdyni gościliśmy przedstawicieli firmy Bernhard Schulte Shipmanagement.

Firma Bernhard Schulte Shipmanagement dostarcza bezpieczne, niezawodne i wydajne usługi zarządzania statkami za pośrednictwem międzynarodowej sieci 11 centrów zarządzania statkami (Ship Management Centres – SMC), 25 centrów obsługi załogi (Crew Service Centres – CSC) i 4 morskich ośrodków szkoleniowych (Maritime Training Centres – MTC). Zarządza flotą ponad 650 statków, z pulą ponad 20 000 marynarzy i 2000 pracowników na lądzie, aby zapewnić wysokiej jakości usługi dla wszystkich typów statków.

Firma Bernhard Schulte Shipmanagement oferuje holistyczny pakiet uzupełniających się rozwiązań morskich, które można dostosować do potrzeb każdego klienta. Jest częścią Grupy Schulte (Schulte Group), która została założona w 1883 roku i korzysta z prawie 140-letniego doświadczenia firmy macierzystej w branży transportowej.

Celem wizyty było przedstawienie procesu dydaktycznego i prezentacja infrastruktury dydaktycznej (laboratoriów i symulatorów), wykorzystywanej w procesie kształcenia studentów Wydziału Nawigacyjnego, na kierunku Nawigacja, specjalność Transport Morski.

Firmę Bernhard Schulte Shipmanagement reprezentowali: Miguel Pires (Human Resource Marine – General Manager Placement & Management), Anastasiia Savluk (Assistant Manager - Resource Development)