Kolejny sukces KN LOGISTIC

KOŁO NAUKOWE LOGISTIC PONOWNIE NA PODIUM W FINALE VIII EDYCJI UNIWERSYTECKIEJ LIGI LOGISTYKÓW

W dniu 15 kwietnia 2024 r. odbył się Finał VIII Edycji Uniwersyteckiej Ligi Logistyków organizowany przez Naukowe Koło Logistyki Dialog działające przy Katedrze Logistyki Ekonomicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

W eliminacjach uczestniczyły drużyny z całej Polski. Ostatecznie do finału dostało się 10 zespołów, w tym dwa zespoły (zespół koła naukowego TRANSLOG i loGIStic) z Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

Drużyna z koła loGIStic, w składzie Ewa Pasiut, Weronika Sękowska i Mateusz Galas zajęła 3. miejsce w tym konkursie.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji była „Optymalizacja procesów magazynowych w sklepach w celu zwiększenia wydajności oraz bezpieczeństwa pracowników”.

To już drugi raz z rzędu, kiedy drużyna z koła loGIStic znalazła się na podium w konkursie.

Gratulujemy!