Studentka Wydziału Nawigacyjnego otrzymała Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego za wysokie wyniki w nauce!

W dniu 6 marca 2024 roku podczas targów Edu Offshore Wind w Gdańsku w hali AmberExpo, odbyło się wręczenie stypendiów z udziałem Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka

Jestem dumny z osiągnięć naukowych i artystycznych, tym bardziej, że wiem, jak dużo czasu poświęcacie, aby uzyskać tak wysokie wyniki. Doceniam wasze starania. Jesteście najlepszymi z najlepszych. Niech wasze dokonania będą wzorem dla młodszych studentów, jak ważne są ambicje, entuzjazm i determinacja. Jestem pewien, że zdobyte wiedza, kwalifikacje i umiejętności będą procentować w przyszłej pracy, czego serdecznie życzę – podkreślił Marszałek Mieczysław Struk.

Z Wydziału Nawigacyjnego Uniwersytetu Morskiego w Gdyni stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego otrzymała Pani inż. Ewa Pasiut – studentka studiów II stopnia na kierunku Transport.

Z radością przyjęliśmy informację o przyznanym Pani inż. Ewie Pasiut stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego – mówi Prodziekan ds. Studenckich i Promocji Wydziału Nawigacyjnego dr inż. Adam Kaizer. – Jest to sukces w pełni zasłużony i wypracowany zarówno zaangażowaniem Pani Pasiut na polu edukacyjnym, jak i naukowym. Warto podkreślić, że Pani inż. Ewa Pasiut może pochwalić się również pierwszymi sukcesami zawodowymi w przedsiębiorstwie armatorskim ONE, partnerze Wydziału Nawigacyjnego. Studentka aktywnie działa w wielu obszarach – od zaangażowania w działalność kół naukowych Wydziału Nawigacyjnego, w promocję, w działania Parlamentu Studentów UMG, po funkcję starościny roku przez cały okres studiów.

Gratulujemy Pani Ewie Pasiut tak wspaniałych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów!

B. von Schada Borzyszkowska